Co je to Scene style???

8. února 2009 v 9:02 |  Scene styl

Objevuje se další styl - Scene, ten kdo se nijak nezabývá stylama, by řekl, že jsou oblečeni, tak jako emaři a že je to jen rozvoj emo-mánie.

Ovšem to není docela tak pravda, i když mají spoustu stejných znaků.

Scene kids jsou velmi krásní, na první pohled září. A to hlavně kvůli tomu, že jsou neustále veselí. Proto jim nejsou sympatičtí lidé, kteří jsou smutní a berou si příliš všechno osobně a věci berou velmi vážně. Scene kids se vyznačují také sXe, známená to nepít alkohol, nekouřit, nebrat drogy, ba dokonce Scene kids nepožívají kofein. Veliká většina Scene kids jsou vegani. Milují zábavu kolem sebe a ruch, který se kolem nich odehrává. Nejsou spoutání k jednomu stylu hudby, naopak poslouchají to, co se jim líbí.

81.6% scene kids má myspace!

Scene kids mají velikou oblibu v Pokemonech, ninja apod. postavičky.

I tento styl má v oblibě focení. Většinou jejich fotky pozná tak, že mají zakryté oči, pusu apod. každou svoji fotku upravují v programu (na upravování fotek) tak moc, že vypadají dokonale, jako figuríny. Mnoha lidí nazývá scene kids, že jsou namyšlení. Pravda to může být, protože dalším jejich znakem je, že jsou velmi, opravdu velmi sebevědomí. V Americe jsou mnohem více nenáviděni, než Emo kids!

Mluva -> Je to u všech stylů stejný, každý používá svoji mluvu a tím se také liší od ostatních stylů.

Velmi často používají: "Bang, bang! ... rawrr! You are the sex! I´m a gangstaa!!"

Oblečení: Zkrátila bych to do lolita stylu :D

Scene kids nosí mrkváče ve všech možných barvách. Dívky navíc nosí, krátké (barevné) sukně a pod ně legíny. Trička nosí převážně v dětinském stylu. S co nejvíce cool nápisy a roztomilými postavičkami. Dívky svůj krk zdobí velkými korálemi. Na svůj krk si dávají různé řetízky, nejvíce se vzorem srdíčka. Nosí pyramidové pásky. Dívky si do vlasů dávají - roztomilé sponky, korunky, veliké mašle. Boty -> Vansky - kostičkované, Conversky - každá jiná nebo jiné tkaničky, Baleríny - barevné!

Make-up: Záleží jim velmi na nalíčení. Nejčastěji mají oči orámované černou tužkou. Dívky navíc nosí veliké nalepovací řasy, a velmi hodně namalovaná oční víčka. Malují se vždy originálně! Používají, co nejvíce veselých barev.

Vlasy + účesy: Stejně jako na líčením, jim také tak moc záleží na jejich vlasech!

Do blond vlasů si vplétají barvené pramínky, heslo zní, čím více tím více cool!

Dívky si velmi často prodlužují vlasy, které nechají rovné a nahoře si je rozčepíří!
Ofina jemně spadá do očí, ale nikdy není přes oči, protože by nešla vidět originalita jejich namalovaných očí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama