Červen 2009

Letní líčení 2009

30. června 2009 v 8:38 | misculka |  Kostetika

Letní líčení

Hitem letošního léta je nenápadné, skoro neviditelné líčení. Ke zvýraznění opálené pleti vám bude stačit jemný perleťový nádech pudru nebo bronzující třpytky.

Ilustrační foto.

Perleťové

Trendy v líčení na léto
Pleť v barvě perel
Kombinací sytých vodních odstínů mořských lastur na očích a perleti v pudrech zvýrazníte přirozeně světlou pleť.
Oči jako diamanty
Velmi módní je azurově modrý perlový odstín v kombinaci s písečně bílou s metalickými efekty. Zvýrazní pohled a hodí se pro modrooké i pro hnědoočky. Nenápadný perleťový make-up vytvoří s pomněnkově modrou slušivý kontrast.
Svěží barva rtů
Barva rtů musí být jemná a nevýrazná. Stačí je lehce přetřít leskem a zvýraznit tak jejich přirozenou barvu. Rtěnky k tomuto líčení by měly být béžové, v barvě čajové růže či korálové, ale vždy lesklé. Matné se k tomuto líčení nehodí.

Bronzové

Trendy v líčení na léto

Ukažte své opálení
Slunečním třpytivým pudrem v bronzových odstínech nejlépe zvýrazníte opálenou pleť. Velkým štětcem přepudrujte spánky a líce směrem doprostřed tváří. S pudrem označeným většinou "terracotta" se tak můžete opálit i bez slunce. Pokud v létě nerada používáte tekutý make-up, sjednotíte bronzingem barvu pleti. Prodává se ve 3 odstínech.
Modré a bílé linky na víčka
Oční stíny v letních barvách podtrhují opálený tón pleti. Letos můžete vystínovat víčka třeba sytými stíny s leskem v barvách bronzu, země i oblohy.
Rty v rudém či oranžovém lesku
Bronzové líčení s nápadnými stíny doplňují zářivé rtěnky v červenooranžových tónech.


Disko móda-žhavé léto!!

26. června 2009 v 19:29 | misculka |  Exkluzivně


fotoMódní policie zasahuje! Nejnovější módní trend charakterizují výrazné, syté barvy, smělé doplňky a smyslný design. Buďte veselá, flirtujte bez omezení a nebojte se na sebe upozornit. Letošní léto totiž přeje odvážným.


Perfektní líčeni a skvělý účes stejně jako moderní oblečení vytvářejí krásný nikoliv včas úplný celek. Ten dotvářejí až doplňky, které dokáží i běžné šaty povznést na super módní záležitost. Celou jarní a letní sezónu provázejí veselé a zářivé barvy, mezi kterými asi nejvíce vynikají odvážné odstíny růžové v kombinaci s černou a třpytivými kamínky. To vše až nápadně připomíná roztančená 70. a 80. léta, kterým vládlo disko. Tento hudební směr ostatně slavní svůj velký návrat také.

Kolekce Pop Glam od Oriflame nabízí vedle řady líčidel, vůní a tělové kosmetiky také originální módní doplňky, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Kabelka Pop Glam zaujme hned na první pohled rafinovanými detaily a svým tvarem a velikostí se skvěle hodí na každodenní nošení. Svou ruku si můžete ozdobit disko náramkem z umělé hmoty posetým třpytivými kamínky. Hodí se k šatům, kostýmu i džínám a tílku, stejně jako široký pásek s výraznou sponou. A co by to bylo za léto bez slunečních brýlí? Velká skla brýlí Pop Glam v kombinaci se zajímavě řešenými postranicemi se stanou nedílnou součástí nejedné letní garderóby.

Disko styl ovládl i přehlídková mola na obou stranách Atlantského oceánu.

fotofotofotofoto

ZdRoJ